Všimla jsi si, že tvoje pokožka není tak hebká, pevná a svěží jako před několika lety? Chyba není v tobě! Je to úplně přirozený proces, protože obsah vlhkosti naší pokožky postupem času klesá, takže se může měnit jeho textura,dotyk i barva. To je pro mnohé ještě větším problémem než vznik vrásek, proto Medicontur Esthetic považuje za důležité, aby zabezpečil řešení i na tento problém!

Pomocí nejlepších přípravků, lékařskou, nebo domácí léčbou můžeš najít i ty rychlé řešení na tento zdánlivě nezvratný proces. Kromě tváře by jsi měla dávat pozor i na obsah vlhkosti pokožky v dekoltu a na krku, široká škála našich výrobků ti v tomto pomůže také.

Kromě estetického vzhledu je hydratovaná pokožka odolnější vůči patogenům, a tak je menší pravděpodobnost vzniku alergie anebo zánětu. Samozřejmě, důležitá je i vnitřní hydratace, protože pokud naše orgány nedostanou příslušné množství vody, tak jí odebírají z pokožky, známky toho se projeví ve vysušené pokožce. Není však jedno, jakými přípravky hydratujeme pokožku zvenku: zatím co naše denní krémy zabezpečují ochranu pokožky, noční krémy svým účinkem obnovují buňky, takže oba sehrávají důležitou úlohu při každodenní péči o pleť.

Získej zpět svěžest tvojí pokožky a dej sbohem na dotyk suché pokožce! Pamatuj si, že každý se narodil s jinou genetikou, ale hydratovaná pleť ti vykouzlí atraktivní vzhled.

Keresés