Domácí péče o pokožku

Hydratace suché pokožky


Počasí, genetická predispozice, ale jednoduše i plynutí času může způsobit suchou, podrážděnou pokožku. Někdy to doprovází i začervenání a svědění, ale neztrácej naději, jsi na tom správném místě! Mnohé z našich produktů ti pomohou ve správné hydrataci, aby jsi mohla opět dobývat svoji třpytivou pokožku!

Skin Tech

Vit. E Anti-oxidant


Je těžké najít vhodný přípravek pro tvoji suchou a citlivou pokožku? Z krému Vit. E Anti-oxidant nebudeš zklamaná! Hydratační, regenerační, ochranný krém, pro jeho obsah vitamínu E je účinný ve vázání volných radikálů.

Zmírňuje svědění a bolest, snižuje zánět a zklidňuje pokožku, proto je účinný po exfoliaci, lasere, IPL,abrazi a opalování. jeho kapalná konzistence umožňuje pohodlné natírání, vstřebává se bez stopy a kromě toho je efektivním produktem proti vráskám s dlouhotrvajícím účinkem.

mám zájem

Skin Tech

Nutritive A-C-E Lipoic Complex


Nic není pro suchou pokožku a citlivou pokožku osvěžující, jako když je rozmazlená vitamíny a vyživující kyselinou lipoovou. Krém Nutritive A-C-E Lipoic Comlex doporučujeme na tvář a také i na tělo, bez ohledu na věk a typ pokožky. Stimuluje syntézu kolagenu a hydratuje pokožku, jako antioxidant zabraňuje tvorbě volných radikálů a zvyšuje ochrannou funkci pokožky. Je ideální na prevenci před poškozením pokožky opalováním anebo popálením chemického původu, po laserovém anebo chemickém olupování, protože snižuje vytvářející se erytém a podráždění pokožky. Je to vynikající přípravek pro pokožky kuřáků a pokožky postižené světelným poškozením.

mám zájem

Skin Tech

DHEA-Phyto


Tvoje potřebuje každodenní hydrataci a výživu, hlavně v oblastech tváře, krku, dekoltu, rukou a předloktí. Na tento účel je vynikající krém DHEA-Phyto, který obsahuje DHEA. je to důležité protože DHEA ,čili dehydroepiandrosteron je přírodní steroid vyskytující se na těle, jeho množství v těle věkem klesá. Tento pokles je možné bezpečně doplňovat podáváním DHEA rostlinného původu,čím procesy stárnutí dokážeme oddálit.

Krém DHEA- Phyto tedy oddaluje ztenčování pokožky a vytváření vrásek, snižuje jejich hloubku, působí příznivě na pigmentové skvrny a posiluje imunitu pokožky.Kromě toho zabezpečuje produktivnější produkci tuků, ulehčuje hydrataci pokožky, čím zabrańuje vysoušení pokožky.

mám zájem

Skin Tech

Atrofillin


Pokud chceš dopřát své pokožce to nejlepší, potřebuješ vítězný Atrofillin na Anti-Aging Beauty Trophy 2013! Anti- aaging krém bez parabenů, je extra silný antioxidant pro každodenní péči o pleť nad 40-45 let. Sjednocuje vzhled povrchu a barvu tvojí pokožky, dodává jí třpytivý tón a bělí pigmentové skvrny. Vrátí pokožce její pevnost, obnovuje její původní tloušťku, hydratuje a chrání pokožku před vysušením, takže jí mohou používat i lidé s citlivou pokožkou. Díky účinné složce Hexapeptidu-38 stimuluje růst místního tukového tkaniva, čím doplňuje objem ztraccený stárnutím, napíná kůži, což vede k plné pokožce.

Po to všem není pochyb, že vítězství v roce 2013 bylo oprávněné!

mám zájem

Aesthetic Dermal

Day Intensive Repair


Denní krémy mají za úlohu chránit naší pokožku před vlivy prostředí, přičem jí vyživují a hydratují. Takový je Day Intensive Repair, anti-aging regenerační dermokosmetické sérum s obsahem kyseliny hyaluronové a peptidů, určené pro ženy i muže. Obsahuje A, B, C, E, F a 18 druhů aminokyselin, stopové prvky a nasycené mastné kyseliny. Díky přidaným účinným látkám je přípravek schopný obnovit normální regenerační a revitalizační schopnost pokožky, přináší okamžitý, zjevný výsledek, pokožka se stává brilantní a méně vrásčitá.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Night Intensive
Repair-H


Tento revitalizující přípravek pracuje s kyselinou hyaluronovou a 24 - hodinovým hydratačním komlexem, a je ideální pro všechny věkové kategorie a typy pletí.

Night Intensive Repair-H má okamžitý vyhlazovací účinek, přičem hydratuje a osvěžuje tvoji pokožku, a obsahuje i antioxidanty zabezpečující efektivnost anti- aging produktů.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Night Intensive
Repair-M


Tento přípravek regeneruje tvoji pokožku během spánku, a sérum v něm neutralizuje účinky škodlivých látek, kterým je pokožka během dne vystavená.Hydratační a restrukturizační sérum na pokožku s obsahem melatonínu a 24 hodinového hydratačního komplexu pro všechny typy pleti a věkové skupiny.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Night Intensive
Repair-R


Noční sérum vyživuje resveratrolem a viniferinem. Zatím co resveratrol- přírodní fenol produkovaný rostlinami-- slouží na rekonstrukci poškození a prevenci před nimi,a chrání před světelným poškozením, a je antioxidantem, tak viniferín je stimulátorem obnovy buněk produkovaných hroznem.

Tyto dva komponenty umožňují, aby se existující poškození kůže obnovilo. Při tom též zpomalují příznaky stárnutí.

mám zájem

Keresés