Na hydrataci suché pokožky existuje několik medicínsky aplikovatelných metod, takže mladistvost a pružnost naší pokožky je možné lehce získat zpět pomocí série několika léčebných procedur.

Mezoterapie

Prostřednictvím lékařské mezoterapie dokážeme přivést do hlubších vrstev kůže účinné látky s vyživovacím a regenerujícím účinkem. Může se aplikovat na celou tvář, i na celé tělo, podle potřeby. Je to mimořádně rozmanitá a velmi účinná léčba, která kromě jiného dokáže bohatě hydratovat suchou, matnou pokožku.

Během zákroku se pomocí krátké, tenké jehly vnáší do pokožky biorevitalizační účinný komplex, kde je základem organický křemík a kyselina hyaluronová, přičemž však pomáhají i další desítky aktivních složek, aby pokožka byla pružná a atraktivní. V průběhu léčby přitahují molekuly kyseliny hyaluronové do dané oblasti vodu a vážou jí, tkanivo to zužitkuje a vytváří tak krásně brilantní a pružnou pokožku. Na druhé straně , křemík obnovuje kolagen a elastin, čím zabezpečí dokonalý výsledek.

V průběhu léčby ošetřuje lékař danou oblast jehlou anebo derma válečkem. Protože tento druh zákroku je série procedur, léčba by se měla opakovat na tváři každý týden, na těle každé dva týdny, v souladu s regeneračním cyklem dané oblasti Léčebné sekvence se mohou každoročně opakovat, čím se už dosažené výsledky udržují a prodlužují.Pro produktovou řadu Aesthetic Dermal je jedinečným způsobem charakteristické, že jeho přípravky obsahují čistě lékařské,inovativní, speciální účinné složky, které zodpovídají nejnovějším výsledkům výzkumu. K roztoku na bázi kyseliny hyaluronové a/anebo organického křemíku se přimíchají desítky dalších účinných složek, a tím můžeme dosáhnout reálnou biorevitalizaci, v tomto případě jednotlivé tóny v ošetřované oblasti. Také jako ostatní typy léčby , i tato se může kombinovat s výplněmi, s exfoliační extenzí povrchu pokožky anebo kolagenovými stimulačními ošetřeními.

Exfoliace(olupování) pleti - chemický peeling

Při kyselinovém ošetření ošetření aplikovaném na suchou pokožku, lékař chemickou metodou pootevírá otupený, vybledlý, nekvalitní povrch pokožky, a takto se může obnovit metabolismus pokožky. Odvzdušní " provětrá" a očistí se, a našimi nejvalitnějšími krémy pro každedenní použití můžeme danou oblast dále hydratovat a udržovat jí v dobré kondici.

Peeling je v podstatě chemický proces, který stimuluje pálení pokožky, takže se pokožka znova regeneruje. Exfoliační kyseliny způsobují, že poškozená, odumřelá horní vrstva pokožky se oloupe, takže na čerstvý obnovený povrch kůže se lehce dodají účinné složky, které dokážou zvládnout jádro problému ( vrásky, pigmentové skvrny, akné, atd.)

Existuje několik druhů exfoliačních činidel, po kterých následuje olupování různé intenzity. Po aplikaci exfoliátorů s ovocnými kyselinami (AHA) nenastane zjevné olupování, doporučujeme je mladším lidem anebo na začínájící příznaky.
Exfoliátory s kyselinou trichloroctovou (TCA) způsobují dobře definovatelnou exfoliaci, ale výsledek je dlouhodobý. Vhodnou léčbu však urččuje lékař podle stavu pacienta.

Je důležité také vědět, že léčba exfoliací nebude stát za nic, pokud pacient po ošetření nebude používat krémy a přípravky, které mají úlohu, aby zabránili opětovnému vniku problému.
Navíc je nová pokožka po ošetření oslabená vůči světelnému poškození, proto našim pacientům doporučujeme přípravky s vysokým ochranným faktorem proti slunčnímu záření.
Peeling je série ošetření, které se mohou vykonávat na tváři každý týden, a na těle - kvůli pomalejší regeneraci- každý druhý týden. Počet ošetření je podle druhu účinné kyseliny 4 anebo 6 až 10 krát, na tom se dohodne pacient se svým lékařem v závislosti od léčby.

Keresés