Domácí péče o pokožku

Mastná pleť s akné


Nepohodlný pocit, když máme lesklou, mastnou tvář či dekolt s vyrážkami, případně s akné, anebo s jizvami po nich, spojujeme všeobecně s obdobím puberty. To však není problém věkové skupiny, rovněž to není řešení! Naše následující produkty poskytují zaručené řešení, jak se zbavit těchto nežádoucích kožních defektů, aby jsi korektor poznala už jen z doslechu.

Skin Tech

Purifying Cream


Máš problém s pokožkou a máš pocit , že když jí natřeš, jen jí ublížíš? Věř mi, že existuje pro tebe řešení. Purifying Cream je speciálně navržený pro vysloveně problémovou, mastnou pleť s akné, pro každodenní použití. Má antibakteriální, antimykotické účinky, snižuje začervenání, bolest, svědění a edém, a normalizuje tvorbu epitelu a snižuje tvorbu kožního mazu, zabezpečuje všeobecnou hydrataci. Je též vhodný na dodatečnou léčbu po olupování, IPL anebo po laserové léčbě.

mám zájem

Skin Tech

Purigel


Máš ráda krém, který osloví tvoji pokožku a může být tvým dlouhodobým věrným partnerem v péči o pleť? Myslíš, že na tvoji problémovou pokožku by byl víc ideální gel místo krémové konzistence? Máme pro tebe dobrou zprávu! Purigel byl vyvinutý pro dlouhodobou, souvislou péči o zánětlivou a problémovou pokožku s akné. Snižuje nadměrnou tvorbu kožního mazu, vyvažuje fyziologické procesy mastné pokožky, má protizánětlivé účinky a hydratuje pokožku. Vzhledem na gelovou konzistenci se lehce vstřebává a v letním období může být výbornou náhradou krému Purifying Cream. Díky své gelové struktuře je populární i mužů, může se použít i po holení, a pro jeho vlastnosti podporující hojení jizev a olupovací vlastnosti je ideální pro všechny věkové kategorie.

mám zájem

Skin Tech

Purifying Pro


Máš pocit, že tvoje problémová pokožka potřebuje speciální péči? Purifying Pro vystupuje extra účinně proti vyrážkám a mastné pokožce. Bojuje s ucpanými póry a nelehce ošetří kožní poruchy.

Zabraňuje také nadměrné tvorbě kožního mazu a pomáhá dodat pokožce jednotný povrch. Jeho mírný olupovací efekt zase pomůže dosáhnout optimální tloušťku horních vrstev pokožky.

mám zájem

Keresés