O nás


Společnost Medicontur Esthetics působí ve službách krásy na Slovensku od roku 2008 ?? Nabízíme vyjímečně bezpečné produkty na zachování přorozené krásy, a to i do 30 ti let. V tuto dobu se objevují první přirozené estetické problémy, pokožka se stává vrásčitá a nepružná. Léčebné procedury realizované produktami distribuované společností Medicontur Esthetics udělají vše pro to, aby si pacienti udrželi svoji maldost,anebo aby na chvíli otočili kolečko času zpět.

Nabízíme řešení na zachování krásné, zdravé a mladé pokožky:
• Vyhlazení vrásek na tváři, krku, dekoltě
• Obnovení původních tvářových kontur ( liquid face lift - tekutý lifting)
• Tvarování a zvětšení rtů

• Odstranění jizev
• Ošetření pokožky problémové pokožky peelingem a/anebo mezoterapií
• Tělové ošetření ( kromě tváře už i na těle)

Dlouhotrvající a atraktivní řešení- ošetření vrásek, vyplnění rtů,hloubkový peeling, atd- jsou všechny takové procedury,při kterých je potřebný lékařský zákrok. Našimi spolupracujícími partnery jsou uznávaní, renomovaní dermatologové- kosmetologové a plastičtí chirurgové, kteří Vám pomocí našich produktů poskytují největší bezpečnost a vytoužený vzhled.

Naším prvořadým cílem je dosáhnout vysokou spokojenost našich klientů. Z dlouhodobého hlediska považujeme za důležité informovat zájemce o estetické zákroky, obeznámit je s produktami, léčebnými postupy a příslušnými prostředkami, protože mnozí nevědí anebo nechápou přesně co se s nimi během ošetření uděje, vidí pouze výsledky.Proto usilujeme využít každou příležitost na to, aby byli dostupné všechny informace,aby se klienti využívající estetické programy cítili v bezpečí.

Prostřednictvím linií Medicontur Esthetics a Medicontur Beaty dlouhodobě spolupracujeme s mezinárodně uznávanými, inovativními, trh reformujícími výrobci, jako například společnost Merz Aesthetics anebo Skin Tech Pharma Group.Poskytují svým klientům vynikající kvalitu, zkušenosti a vysokou míru spolehlivosti.


Keresés