Domácí péče o pokožku

Odstranění vrásek


Naše první vrásky se začínají vytvářet na konci našich dvacátých roků, v tuto dobu se totiž v pokožce začnou zjevně snižovat zásoby kolagenu a kyseliny hyaluronové. Ani výskyt prvních povrchových, později i hlubších vrásek neznamená, že jsi na konci své mladosti, vždyť tvoje vnitřní vyzařování se může i nadále odrazovat na tvém zevnějšku. Prohlédni si naše produkty, protože všechny jsou určené na to, aby jsi se na svět usmíval/a a opět bez vrásek!

Skin Tech

Vit. E Anti-oxidant


Je těžké najít vhodný přípravek pro tvoji suchou a citlivou pokožku? Z krému Vit. E Anti-oxidant nebudeš zklamaná! Hydratační, regenerační, ochranný krém, pro jeho obsah vitamínu E je účinný ve vázání volných radikálů. Zmírňuje svědění a bolest, snižuje zánět a zklidňuje pokožku, proto je účinný po exfoliaci, lasere, IPL,abrazi a opalování. Jeho kapalná konzistence umožňuje pohodlné natírání, vstřebává se bez stopy a kromě toho je efektivním produktem proti vráskám s dlouhotrvajícím účinkem.

mám zájem

Skin Tech

Nutritive A-C-E Lipoic Complex


Pokud miluješ svojí pokožku vyživovat vitamíny a přírodními stopovými prvky, našla jsi svoje! Krém Nutritive A-C-E Lipoic Complex doporučujeme na tvář a zároveň i na tělo, bez ohledu na věk a typ pokožky. Stimuluje syntézu kolagenu a hydratuje pokožku, jako antioxidant zabraňuje tvorbě volných radikálů a zvyšuje funkci pokožky.

Je ideální na prevenci před poškozením pokožky opalováním anebo popálením chemického původu, po laserovém anebo chemickém olupování, protože snižuje vytvářející se erytém a podráždění pokožky. Je to vynikající přípravek na osvěžení pokožky kuřáků a pokožky postižené světelným poškozením.

mám zájem

Skin Tech

DHEA-Phyto


Tvoje potřebuje každodenní hydrataci a výživu, hlavně v oblastech tváře, krku, dekoltu, rukou a předloktí. Na tento účel je vynikající krém DHEA-Phyto, který obsahuje DHEA.Je to důležité ,protože DHEA ,čili dehydroepiandrosteron je přírodní steroid vyskytující se na těle, jeho množství v těle věkem klesá. Tento pokles je možné bezpečně doplňovat podáváním DHEA rostlinného původu,čím procesy stárnutí dokážeme oddálit. Krém DHEA- Phyto tedy oddaluje ztenčování pokožky a vytváření vrásek, snižuje jejich hloubku, působí příznivě na pigmentové skvrny a posiluje imunitu pokožky.Kromě toho zabezpečuje produktivnější produkci tuků, ulehčuje hydrataci pokožky, čím zabraňuje vysoušení pokožky.

mám zájem

Skin Tech

Actilift with DMAE


Všimla jsi si, že tvoje pokožka není tak napnutá jako před několika lety? Potom budeš potřebovat přípravek Actilift, protože má ztužující,zpevňující, regenerační účinek na pokožku a byl speciálně vyvinutý pro převislou pleť s uvolněnými pojivovými tkanivy. Jeho zpevňující účinek je citelný už pop prvním použití a působení se projevuje progresívně, postupně. Actilift stimuluje životní procesy v kůži, je to přípravek s epitalizačním a regeneračním účinkem, pomocí kterého tvoje tvář získá opět zpět svůj původní tvar.

Je vynikající i na použití po botulinové injekci, jeho jemný stimulační účinek vyrovnává problémy spojené s absencí funkčnosti " uspaných" mimických svalů a přitom prodlužuje tzv. " botoxový účinek".

mám zájem

Skin Tech

Atrofillin


Pokud chceš dopřát své pokožce to nejlepší, potřebuješ vítězný Atrofillin na Anti-Aging Beauty Trophy 2013! Anti- aging krém bez parabenu, je extra silný antioxidant pro každodenní péči o pleť nad 40-45 let. Sjednocuje vzhled povrchu a barvu tvojí pokožky, dodává jí třpytivý tón a bělí pigmentové skvrny. Vrátí pokožce její pevnost, obnovuje její původní tloušťku, hydratuje a chrání pokožku před vysušením, takže jí mohou používat i lidé s citlivou pokožkou. Díky účinné složce Hexapeptidu-38 stimuluje růst místního tukového tkaniva, čím doplňuje objem ztracený stárnutím, napíná kůži, což vede k plné pokožce. Po to všem není pochyb, že vítězství v roce 2013 bylo oprávněné!

mám zájem

Aesthetic Dermal

Day Intensive Repair


Denní krémy mají za úlohu chránit naší pokožku před vlivy prostředí, přičemž jí vyživují a hydratují. Takový je Day Intensive Repair, anti-aging regenerační dermo kosmetické sérum s obsahem kyseliny hyaluronové a peptidů, určené pro ženy i muže. Obsahuje A, B, C, E, F a 18 druhů aminokyselin, stopové prvky a nasycené mastné kyseliny.

Díky přidaným účinným látkám je přípravek schopný obnovit normální regenerační a revitalizační schopnost pokožky. Přináší okamžitý, zjevný výsledek, pokožka se stává brilantní a méně vrásčitá. Od tohoto vitamínového koktejlu to není žádný zázrak.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Night Intensive Repair-H


Tento revitalizující přípravek pracuje s kyselinou hyaluronovou a 24 - hodinovým hydratačním komplexem, a je ideální pro všechny věkové kategorie a typy pletí.

Night Intensive Repair-H má okamžitý vyhlazovací účinek, přičemž hydratuje a osvěžuje tvoji pokožku, a obsahuje i antioxidanty zabezpečující efektivnost anti- aging produktů.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Night Intensive Repair-M


Tento přípravek regeneruje tvoji pokožku během spánku, a sérum v něm neutralizuje účinky škodlivých látek, kterým je pokožka během dne vystavená.

Hydratační a restrukturizační sérum na pokožku s obsahem melatoninu a 24 hodinového hydratačního komplexu pro všechny typy pleti a věkové skupiny.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Night Intensive Repair-R


Noční sérum vyživuje resveratrolem a viniferinem. Zatím co resveratrol- přírodní fenol produkovaný rostlinami-- slouží na rekonstrukci poškození a prevenci před nimi,a chrání před světelným poškozením, a je antioxidantem, tak viniferin je stimulátorem obnovy buněk produkovaných hroznem. Tyto dva komponenty umožňují, aby se existující poškození kůže obnovilo. Při tom též zpomalují příznaky stárnutí.

mám zájem

Aesthetic Dermal

RelaxSkin


Profesionální péče o tvář po 40? My ti to pomůžeme zrealizovat! A to s rejuvenačním sérem proti vráskám RelaxSkin. Přípravek s intenzivním a impresivním účinkem na uvolnění vrásek s polyoligopeptidami a s 24 - hodinovým hydratačním komplexem. Snižuje délku a hloubku vrásek, vyplňuje a hydratuje je.Udržuje mladistvost a svěžest tváře, zachovává původní tvary tváře.

mám zájem

Keresés