Odstranění vrásek


Naše procedury a výrobky přizpůsobené k typu pokožky Ti zaručeně poskytnou mladistvý vzhled, čím uspěješ ve tvém bezprostředním okolí, což následně ovlivní tvoji kariéru, soukromí a důležité oblasti tvého života. Získej nové komplimenty a nedovol vráskám, aby tvůj zevnějšek vypadal na víc než je tvůj skutečný věk.

Proces vyplnění vrásek v lékařské léčbě

Či je cílem omlazení tváře, anebo korekce estetických chyb tváře anebo těla, existuje široká nabídka bez operačních estetických léčebných metod na dosažení přirozených, působivých, ale vkusných výsledků v krátkém čase.

Vyplnění vrásek je injekční technika, při které lékař používá velmi tenkou jehlu anebo kanylu na přenos přírodního plniva do pokožky, a díky němu se vrásky vyhladí, kontury se zjemní.
Během omlazující léčby celé tváře se musíme soustředit nejen na eliminaci jedné vrásky, pomocí plnících produktů s různými hustotami je též možné obnovit obrys tváře a též odstranit povrchové a hloubkové vrásky.

Proces je bezbolestný, možné je cítit jen mírný, pálicí, napínací pocit, který ale za okamžik zmizne.Vyplnění může doprovázet minimální přechodné začervenání,ale povrch pokožky se rychle regeneruje, není potřebná žádná doba hojení. Trvání procesu není delší jak 30 minut, takže si omlazení můžeš vychutnat i během obědové pauzy. Injektovaný materiál se neposune, nezpůsobuje pocit cizího tělesa a má trvalý účinek během přibližně 1-1,5 roku. Výsledek je fascinující : svěží, uvolněná, brilantní pokožka, která působí absolutně přirozeně, zjemňuje a omlazuje tvář.

S našimi produkty se může vykonávat vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou i kolagenovou stimulací. Rozdíl mezi těmito dvěma způsoby léčby spočívá v tom, že kyselinou hyaluronovou je možné pokožku hydratovat, zpevnit,vyplnit a vyhladit pokožku. Kolagenová stimulace nehydratuje, ale vyplňuje, přičemž stimuluje kolagenová vlákna kůže na reprodukci.


Belotero® vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou

Produktová řada Belotero® patří k nejpopulárnějším mezi lidmi toužícími omládnout, protože poskytuje dokonalé řešení pro ty, kteří chtějí přirozené a okamžité výsledky bez bolesti a regeneračního času.

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla: váže vodu, zvlhčuje a vyplňuje pokožku, čím vykouzlí pro pacienta mladistvý vzhled.
Výrobky Belotero® byli vyvinuté tak, aby díky dokonalému vstřebání do tkaniva byli schopné vyplnit vrásky bez toho,aby změnili původní rysy tváře.Různé typy Belotero® mohou poskytnout vynikající řešení pro každého pacienta s menšími anebo s méně hlubokými vráskami. Mohou se aplikovat v určitých oblastech, anebo na vyplnění celé tváře.Pokud je vyplňovaná ze shora dolů, vracejí se tím přirozené, mladistvé rysy tváře pacienta.

Kromě vrásek se používá i na ošetření a doplnění jizev způsobené nehodou anebo z jiných důvodů, což je pro pacienta velkým potěšením, protože vyplněním problémové oblasti se dá dosáhnout hladký povrch a méně nápadná jizva.Používání produktů Belotero® je příležitostné, závislé od potřeby a může se opakovat každých 12 až 18 měsíců. jeho účinek je tedy dlouhodobý,ale závisí na více faktorech : od vybraného produktu, od druhu a místa léčby, od stavu pokožky, od věku a i od životosprávy.


Radiesse® vyplnění vrásek kolagenovou stimulací

Radiesse® zabezpečuje plnivo vhodné na vyplnění vrásek, napnutí pleti, zdvihnutí a konturování, které se vstřikuje pod kůži.

Jen 30 - minutové kolagenové stimulační ošetření přináší okamžité výsledky, v krátkém čase se vstřebá do tkaniv, čím se kůže stává pružnější a pevnější, bez pocitu cizího tělesa.

Aplikace je možná na tváři,krku, dekoltu a určitých oblastech záprstí. Přírodní účinná látka je injektovaná lékařem,stimuluje a obnovuje kolagenová vlákna v kůži,čím se pokožka stává masivnější,plnější a pevnější.

I při okamžitě viditelných výsledcích se jeho plný účinek dosáhne po 3 měsících, když spustí produkci přirozeného kolagenu v těle. Aplikaci je vhodné i přes toto opakovat každý rok.

Ultherapy® ošetření

Toto je originál! Ve Spojených státech zaslouženě populární Ultherapy® ošetření využívá sílu mikrofokálního ultrazvuku,a urychlením přirozených procesů ním dokáže zpevnit pokožku. Toto přístrojové ošetření zvyšuje reprodukci kolagenu v pokožce, čím se stává pevnější a mladistvější. Velkou výhodou léčby je , že v tomto případě není potřebné pro krásu trpět,protože:

  • neexistuje žádná nesnesitelná bolest
  • neexistuje žádné chirurgické riziko
  • není potřeba vykonávat řez, takže se nevytvoří žádná jizva
  • není třeba počítat s dobou na zotavení
  • přináší za krátký čas velkolepý a dlouhotrvající výsledek
  • přirozeným způsobem zpevňuje a rozjasňuje pokožku

Průběh Ultherapy® ošetření

Během ošetření Ultherapy® se na požadovanou oblast umístí ošetřovací hlavice speciálně upravená povrchu pokožky, přes kterou prochází energie ve formě ultrazvuku do správné hloubky kůže bez jakékoliv venkovní stopy. Požadované místa dosáhnou pomocí zobrazení přes monitor s chirurgickou přesností a bezpečně.Vysoké teplo je namířené na kolagenová vlákna v hlubších tkanivech, což způsobuje, že se tam nacházející bílkoviny srážejí,zmenšují. Drobné poškození stimulují proces hojení, spouští se produkce kolagenu a ošetřený kožní povrch se stává pevnějším.

Aplikací je možné dosáhnout výrazné zlepšení na tváři, v oblasti krku a na dekoltu. Částečné výsledky pouze 60 minutové léčby jsou okamžitě viditelné po první léčbě, a celkový výsledek je viditelný po 180 dnech, ale účinek potrvá několik let.

Niťová technologie


Konturování pomocí mezonití, niťový lifting

Niťová technologie ( mezonitě) je jedna z nejnovějších neinvazivních metod účinného povytažení a zpevnění povislé pleti. V důsledku chřadnutí našich pojivových tkaniv se naše kůže začíná přirozeným způsobem uvolňovat a viset, proces který se však pomocí technologie mezonití dá obrátit. Materiál implantovaných vláken je stejný jako chirurgické absorpční stehy používané po desetiletí, které se v těle úplně rozloží.

Vlákna V Soft Lift® se aplikují použitím jehly anebo kanyly do příslušného tkaniva pokožky, kde vyvíjejí svůj pozitivní účinek. Výsledek je mimořádný: díky rozkladu vláken se na jedné straně zvyšuje produkce kolagenu v naší pokožce, na druhé straně způsobí liftingový efekt, tedy napíná linie tváře. V Soft Lift® není možné porovnávat s jinými typy výrobků, protože vlákna používané během léčby jsou kratší a tenčí než ostatní vlákna dostupná na trhu, a jsou zavedené pomocí jehly s ultra tenkou stěnou. Díky vysoké kvalitě jehly lehce klouže pod kůži, takže jednotlivé nitě se dají umístit na příslušné místo bez těžkostí, a tím způsobuje menší trauma a podlitiny.

Nitě V Soft Lift® vyvinuli v Korea za účelem, aby mohli vytvořit z klasických,kulatých, asijských tváří zaoblené rysy tváře, zatím co léčebný protokol a způsob aplikace vláken vyvinuli přední švédští chirurgové ve Švédsku.

Léčba niťovou technologií se může kombinovat s jinými způsoby léčby, se kterými je možné dosáhnout účinnější efekt. Léčbu s krátkou dobou zotavení a s menším rizikem je možné provést i v době obědové přestávky.

Mezoterapie

Představení léčby mezoterapií

Mezoterapie je série léčebných procedur založená na technice mnoha injekcí na tváři, krku a dekoltu za účelem odstranění vrásek. Zatím co vyplnění vrásek je jednorázový lokální zákrok, mezoterapie je opakovaná všeobecná léčba, během které se vrásky a okolí ošetřují v celku účinnými látkami na zpevnění pokožky a prostředky proti vráskám.

Naše produkty

Společnost Medicontur Esthetics distribuje v Maďarsku značku mezoterapeutických výrobků prémiové kvality, produkty španělské společnosti Aesthetic Dermal®, které představují mezi mezoterapeutickými přípravky věděcké výsledky a technologický pokrok. Na základě nejnovějších výsledků výzkumu, obsahují tyto produkty množství nových, inovativních účinných látek, které se při výrobě jiných výrobků ještě nepoužívají. Jsou bezpečné, protože nemají nepříjemné vedlejší účinky ani vedle zvýšené účinnosti, a toto jsou dnes očekávání kladená v souvislosti s vysoce kvalitními výrobky. Cíleně zlepšují, vyplňují a stimulují pokožku, a výsledek je v každém případě dokonalý. Výrobky jsou schopné za účelem omlazení a regenerace pokožky řešit mnohé problémy současně a synergicky. Produktová řada obsahuje výrobky předem připravené na použití, respektivě individuálně míchatelné ampulky. S touto produktovou linií vykonávají mezoterapeutické procedury lékaři i kosmetologové. Rozdíl spočívá v tom, že injekcí do kůže může podávat výhradně lékař, protože si to vyžaduje důkladné anatomické znalosti.

Exfoliace (olupování) pleti -

chemický peeling


Lékařské olupování je opodstatněné u pacientů, kteří bojují s vráskami. Jejich pokožka je poškozená zářením, ochablá, vybledlá, šedá s pigmentovými skvrnami. Mají problémy, které se nezmírnili působením jiných léčebných postupů.

Peeling je v podstatě chemický proces, který stimuluje pálení pokožky, takže se pokožka znovu regeneruje. Exfoliační kyseliny způsobují, že poškozená, odumřelá horní vrstva pokožky se oloupe, takže na čerstvý, obnovený povrch kůže se lehko dodají účinné složky, které dokážou zvládnout jádro problémů (vrásky, pigmentové skvrny,akné atd.)

Existuje několik druhů exfoliačních činidel, po kterých následuje olupování různé intenzity. Po aplikaci exfoliátorů s ovocnými kyselinami (AHA) nenastane zjevné olupování, doporučujeme je mladším anebo na začínající příznaky. Exfoliátory s kyselinou trichloroctovou (TCA) způsobují dobře definovatelnou exfoliaci,ale výsledek je dlouhodobý. Vhodnou léčbu určuje lékař podle stavu pacienta.

Je důležité vědět také, že léčba exfoliací nebude stát za nic, pokud pacient po ošetření nebude používat krémy a přípravky, kterých úlohou je, aby zabránili opětovnému vzniku problému.Navíc je nová pokožka po ošetření oslabená vůči světelnému poškození, proto našim pacientům doporučujeme přípravky s vysokým ochranným faktorem proti slunečnímu záření.

Peeling je série ošetření, které se mohou vykonávat na tváři každý týden, a na těle- kvůli pomalejší regeneraci- každý druhý týden. Počet ošetření je podle druhu účinné kyseliny 4 anebo 6 až 10 krát, na čem se pacient dohodne se svým lékařem v závislosti od léčby.

Keresés