Ošetření rtů

Jedním ze symbolů ženskosti jsou pěkně tvarované rty. je to prioritní oblast naší tváře, sehrává důležitou úlohu v každodenním životě i v souvislosti ze smíchem, řečí a úsměvem. Každá žene touží po plných, atraktivních a výrazných rtech. Někomu se to splnilo, ale většina o nich jen sní. Rty jsou rozhodující z hlediska symetrie a proporcionality tváře, odrážejí harmonii tváře.S našimi produkty se tvoje sny mohou stát skutečností, protože existují pro tebe až dvě řešení, aby jsi měla rty, které jsou krásnou ženskou ozdobou tvojí tváře!

Postupem času v našich rtech klesá obsah kolagenu a kyseliny hyaluronové, tím ztrácejí plnost a vlhkost, takže se naše rty ztenčí, vytvářejí se okolo nich vrásky, což může být kouřením ještě intenzivnější. Musíme mít však na paměti i to, že hovoříme o jedné z nejcitlivějších částí kožního povrchu našeho těla, která je vystavená faktorům prostředí.Takže hydratace je důležitá i v tomto případě, ale aby naše rty byli opravdu jako stvořené na líbání, je potřeba zvýšit jejich ztenčený objem. Tím naše tvář i v celkovém vzhledu působí svěže a mladistvě.

Dnešním trendem jsou pestrobarevné růže, které vypadají opravdu hezky na rtech s plnými, ženskými konturami. S řešeními společnosti Medicontur Esthetics a díky odborným zkušenostem našich partnerských lékařů vznikají přirozené výsledky, a tak tvůj úsměv bude ještě hezčí, a ty se svými výraznými rty staneš atraktivnější a sebevědomější.

Keresés