Světelné poškození, genetické predispozice anebo jen plynutí času - to všechno může způsobit na naší pokožce malé hnědé skvrny. Pigmentové skvrny se objevují na dobře viditelných místech, jako je tvář,dekolt,záprstí anebo rameno, takže na jejich zmiznutí se snažíme najít trvalé řešení. Právě v tom ti pomohou výrobky od Medicontur Esthetics.

Tento převážně ženský problém se objevuje u starších lidí, ale i během těhotenství, a sice i v tomto případě je samozřejmě nejdůležitější prevence,stále je hodně lidí, kteří zápasí s již se vzniklými malými skvrnami.Čím rychleji zareagujeme na objevenou skvrnu, tím lehčeji se nám bude dařit během ošetření. Kromě prevence , kterou můžeme dosáhnout používáním ochranných opalovacích přípravků, máme k dispozici i lékařské ošetření, aby jsme si znova mohli užívat hladký, zářící povrch pokožky.

Nabízíme též dlouhotrvající a efektivní řešení i na nežádoucí pigmentové problémy.Jedná se o lékaři vykonávané exfoliační procedury anebo mezoterapii, které nabízejí vynikající příležitost pro ty, kteří chtějí najít účinnou léčebnou metodu na svoji problematickou pokožku anebo rušivé skvrny.

Keresés