Domácí péče o pokožku

Ošetření pigmentových skvrn


Škodlivé sluneční záření, solárium a hormonální účinky mohou vyvolat, anebo na jizvách po hojení, na místech rány se také mohou objevit hnědé skvrny na kůži. Naštěstí to není nezvratný proces, je tu pár produktů, které ti mohou pomoc v boji s nechtěnými skvrnami.

Skin Tech

Blending Bleaching Cream


Bojuješ ze stále tmavšími a většími pigmentovými skvrnami? Nezoufej, existuje řešení! Blending Bleaching Cream má bělící a uspokojující účinek, který snižuje akumulaci pigmentového materiálu( melaninu) v pokožce a podporuje normální tvorbu barviva v pokožce, a díky obsahu vitamínu E je to přípravek ze silným antioxidačním účinkem.

Doporučujeme i na léčbu a prevenci při výskytu PIH ( po- zánětlivá hyperpigmentace), po protizánětlivých, exfoliačních, laserových ošetření a epilaci.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Aclaranse


Hledáš profesionální depigmentační sérum proti stárnutí? Našla jsi ho! Aclaranse pomáhá jednotnému vzhledu pokožky, má také antioxidační účinek, zvyšuje epidermální regeneraci, a tím zlepšuje elasticitu a hydrataci pokožky.

Díky jeho účinným složkám zesvětluje a sjednocuje pokožku a má multikoreční efekt. Jemně odlupuje pokožku a doporučuje se ho používat i po estetických procedurách.

mám zájem

Skin Tech

Atrofillin


Pokud chceš víc než jen ošetření pigmentových skvrn, pokud chceš, aby použitý krém měl skutečný anti- aging efekt, tak tvojim nejnovějším přítelem bude Atrofillin! Atrofillin - vítězný anti- aging krém na Anti-Aging Beauty Trophy 2013 - je extra silný antioxidant bez parabenu, pro každodenní péči o pleť nad 40- 45 let. Sjednocuje vzhled povrchu a barvu tvojí pokožky, dodává jí třpytivý tón a bělí pigmentové skvrny. Vrátí pokožce její pevnost, obnovuje její původní tloušťku, hydratuje a chrání pokožku před vysušením, takže ho mohou používat i lidé s citlivou pokožkou. Díky účinné složce Hexapeptidu-38 stimuluje růst místního tukového tkaniva , čím doplňuje objem ztracený stárnutím, což vede k plnější pokožce.

Po tom všem není pochyb, že vítězství v roce 2013 bylo oprávněné!

mám zájem

Keresés