Domácí péče o pokožku

Speciální požadavky


Strie, celulitida anebo vypadávání vlasů se netýká jen Tebe. Rádi ti pomůžeme zorientovat se v labyrintě speciálních produktů, kde určitě najdeš pomoc na tvoje problémy.

Skin Tech

Cleanser

přípravek na čištění obličeje

Pokud hledáš spolehlivý čistící přípravek na obličej, který ti na konci dne vykouzlí opravdu čistou pleť a zároveň jí nevysuší, přípravek Cleanser od Skin Tech čeká jen na Tebe! Tato čistící pěna je vhodná na každý typ pokožky, jemně,ale účinně odstraňuje z jejího povrchu make- up a nečistoty.

Dobře ji snáší i po zákrocích vyčerpaná, citlivá pokožka, její pěnová konzistence zabezpečí příjemné použití.

mám zájem

Skin Tech

Rad Melablock-HSP

opalovací přípravky

Lehce se natírá, je voděvzdorný, a pokožku chrání před zářeními UVA a UVB. Toto jsou očekávání, které vůči opalovacímu přípravku klademe, ale Melablock - HSP to výrazně převyšuje. Díky svým unikátním komponentům poskytuje 98 % - ní ochranu, škodlivé UVA a UVB paprsky odráží a nereflexní paprsky absorbuje. Zvyšuje přirozenou syntézu HSP ( proteiny tepelného šoku) a chrání pokožku před škodlivými účinkami slunečního záření. Chrání pokožku před začervenáním, umožňuje progresivní opalování bez rizika PIH ( pozánětová hyperpigmentace). Obsahuje fyzikální a biochemické ochranné složky, a díky svým antioxidačním vlastnostem chrání proti volným radikálům. Je netoxický, nealergenní, bez parabenů, dále je fotochemicky stabilní a voděodolný. Jakmile je jednou vyzkoušíš, oblíbíš si je a už se jich nevzdáš.

mám zájem

Skin Tech

IPLase Mask

ošetřujíci krém na použití po laserech, IPL, peelingovém zákroku a po opálení

Po zákrocích cítíme pálivý a svrbivý pocit, který se zmírní jen postupem času. Alespoň tomu bylo doposud.

Je tu však IPLase Mask, vynikající protizánětlivý přípravek, který okamžitě zklidní pokožku. Je výborným společníkem po každém zákroku, který má za následek významný nárůst teploty pokožky ( laser, IPL, hloubkový peeling). Měl by se aplikovat ihned po ošetření a podle potřeby i mezi jednotlivými procedurami, aby se zvýšila tepelná a všeobecná odolnost pokožky.

mám zájem

Skin Tech

Produktová řada Mamofilin

krém na zpevnění prsou

Co by jsi udělala, kdyby Ti někdo řekl, že můžeš znovu získat svoje pevné poprsí z mládí ? To není sen, to je skutečnost ! Řada produktů Mamofilin Ti pomůže obnovit pevnost prsou a pružnost pokožky pomocí krému a zpevňujícího mléka, a chrání i před možným vysušením pokožky. Hexapeptidy nacházející se v jeho aminokyselinách mají zvětšující účinek.

Výrobky Mamofilin se rychle vstřebávají, nelepí se a nezanechávají pocit mastnoty, takže večerní použití můžeš dolnit i na ranní aplikací.

mám zájem

Skin Tech

Sagoni Melt

krém na odstranění podbradku

Mnoho žen má problémy s podbradkem, což je přebytek kůže a tukového tkaniva pod bradou : nejběžnější příčiny vzniku jsou genetické, zděděné faktory, a je charakteristický hlavně ve věkové skupině nad 30 let. Pokud je to atribut tělesné stavby, problém se může objevit už okolo 20. roku

Sagoni Melt je krém navržený speciálně na formování, tvarování a zkrášlení spodní části tváře, takže poskytuje vynikající řešení pro všechny , kteří s tímto problémem zápasí. Může se použít na léčbu lokálního přebytku tuku a dvojitého podbradku, a též po liposukci. Účinnost krému se může na ošetřovaném povrchu zvýšit, pokud při nanášení krému použijeme ruční nebo mechanickou lymfodrenáž, a můžeme ho kombinovat i s jinými technikami na obnovu pokožky.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Revitalix

šampon

Tvoje vlasy jsou vybledlé, bez života a ztratily na objemu? Potřebuješ šampon, který revitalizuje vlasové folikuly, posilňuje vlasy a zabezpečí živiny, které zabraňují zeslabení vlasů a jejich vypadávání.

Nejlepší výsledky můžeš dosáhnout kombinací produktů Revitalix s přípravkem Hair spray od Aesthetic Dermal.

.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Scalpfit

šampon

Před mezoterapeutickou regenerací vlasů a implantací vlasů je důležité vyčištění vlasů a pokožky hlavy. Na toto je vhodný antibakteriální čistící prostředek, který odstraňuje z pokožky hlavy špínu, čím jí dezinfikuje, aby jste mohli podstoupit zákrok bez obav.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Hair

spray na stimulaci vlasů

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy, ale pokud začnou vypadávat, může to být nepříjemné. Abychom tomu zabránili, anebo proces zvrátili, budeme potřebovat kompozici obsahující synergické přírodní extrakty, a to má příptavek Hair od Aesthetic Dermal. Díky stimulujícímu účinku potřebných živin regeneruje růst vlasů, revitalizuje a posilňuje vlasové folikuly. Doporučuje se tak i na prevenci proti vypadávání vlasů, ale i na léčbu tohoto problému.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Eyes

oční krém proti vráskám

Máš pocit, že tvoje pleť okolo očí potřebuje speciální péči? V tom tě můžeme jen utvrdit!

Pomocí přípravku Eyes od Aesthetic Dermal tvoje pleť získá zpět svoji svěžest, hydrataci a elasticitu. Sérum vyhlazuje,zesvětluje pleť a zabraňuje otokům okolo očí.

mám zájem

Aesthetic Dermal

SkinRetrieval

ošetřující krém na použití po mezoterapii

Po lékařsky - estetických zákrocích potřebuje tvoje pokožka mimořádnou něžnost a ošetření. V tom ti pomůže regenerační sérum Skin Retrival. Snižuje , zmírňuje začervenání pokožky po zákrocích, sklidňuje a hydratuje pokožku. Může být použité po invazivních i neinvazivních estetických procedůrách, a díky účinným složkám je doba rekonvalescence kratší.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Cellutrix

celulitida

Problém s celulitidou se týká 80 -90 % žen, které prošli obdobím puberty. Samozřejmě ,pomůže i zdravý živoní styl a pohyb, ale -pokud se jí chceš zbavit - , skutečným řešením bude přípravek Cellutrix!

Díky obsahu extraktu z kofeinu, karnitínu, artičoku a pagaštanu koňského, tonizuje,stimuluje a hydratuje pokožku, zvyšuje její pevnost, detoxikuje a čistí tkanivova pokožky.Podporuje lokální rozklad tuku, obnovuje zdravý vzhled pokožky.

mám zájem

Aesthetic Dermal

Strimatrix

strie

Pokud jde o náhlou ztrátu hmotnosti anebo o nežádoucí pruhy vzniklé během těhotenství, strií se chce zbavit každý, koho se to týká. V tom ti pomůže Strimatrix, který zlepšuje pružnost a pevnost pokožky, zvyšuje tloušťku, kvalitu a hydrataci tvojí pokožky.

Díky obsahu vitamínu A,C,E a F, a obsahu extraktu z listu aloe vera a růžového oleje, snižuje strie vzniknuté během těhotenství, náhlého zhubnutí anebo jiného důvodu.

mám zájem

Keresés