Formování těla pomocí niťové technologie, mezoniťový lifting

Niťová technologie ( mezonitě) je jedna z nejnovějších metod účinného povytažení a zpevnění povislé pleti. V důsledku úbytku pojivového tkaniva se naše kůže začíná přirozeným způsobem uvolňovat, tento proces se však pomocí technologie mezonití dá zvrátit. Materiál implantovaných vláken je stejný jako chirurgické absorpční stehy používané po desetiletí, které se v těle úplně rozloží.

Vlákna V Soft Lift® se aplikují použitím jehly nebo kanyl do příslušného tkaniva pokožky, kde vyvíjejí svůj pozitivní účinek. Výsledek je mimořádný : díky rozkladu vláken se na jedné straně zvyšuje produkce kolagenu v naší pokožce, na druhé straně způsobí liftingový efekt, tedy napnutí tvářových linií. V Soft Lift® není možné porovnávat s jinými typy výrobků, protože vlákna používané během ošetření jsou kratší a tenčí než ostatní vlákna dostupné na trhu, a jsou zavedené pomocí jehly s ultra tenkou stěnou. Díky vysoké kvalitě jehly lehce klouže pod kůži, takže jednotlivé nitě se dají umístit na příslušné místo bez těžkostí, a tím způsobuje menší trauma a podlitiny.

Nitě V Soft Lift® vyvinuli v Korei za účelem, aby mohli vytvořit z klasických,kulatých, asijských tvář,í zaoblené tvary tváře, zatím co léčebný protokol a způsob aplikace vláken vyvinuli přední švédští chirurgové ve Švédsku.

Ošetření niťovou technologií se může kombinovat s jinými ošetřeními, a tak je možné dosáhnout účinnější efekt. Ošetření s krátkou dobou na zotavení a s menšími riziky je možné ho vykonat během obědové pauzy.

Omlazení rukou

Pokud ne tvář, tak ruce toho velmi prozradí o našem věku. V mnohých případech jsou vrásčité,z pigmentované, tedy poškozené světlem. Tyto pigmentové skvrny mohou být ošetřené peelingem a krémem s bělícím účinkem, zatím co kolagen ve ztenčené vrstvě pokožky může být aktivovaný ošetřením s Radiesse®, a tím se podpoří opětovné napnutí a zhoustnutí pokožky.

Korekce nosu

Pomocí Belotero® se naskytuje možnost na korekci nosu bez operace - injekční metodou. Nepravidelnosti nosu se řeší rychlým zákrokem v lokální anestezii, výsledek je okamžitě viditelný. Nos se tímto zákrokem stává jemnějším, rovnějším, harmonickým, aplikovaná kyselina hyaluronová je výborně tvarovatelná. Vstřebává se v této oblasti pomaleji, cca 1 - 1,5 roku, ale rozdíly mohou být individuální.

Ošetření, vyhlazení, hloubková hydratace pokožky okolo očí

Existují dva účinné způsoby. Jedním z nich je vyplnění, vyhlazení kruhů pod očima výplní Belotero® s obsahem kyseliny hyaluronové. Druhým způsobem je série mezoterapeutických ošetření buď s Belotero®Hydro, anebo příslušným přípravkem Aesthetic Dermal. Toto ošetření není namířené na zvýraznění, vyplnění a hydrataci oblasti, ale odstraní modré zabarvení okolí očí.

Mezoterapie

Mezoterapie je jedním z nejúspěšnějších typů tělového ošetření, které jsou k dispozici. Zde je však důležité vzít do úvahy, jak rychlý je regenerační cyklus dané části těla, v jakých intervalech se může opakovat. Na těle si to vždy vyžaduje více času než v případě tváře. Mezoterapie je jedna z technik, kde se účinná látka na řešení daného problému zavádí injekčně anebo derma-rollerem. I zde jde o sérii opakovaných zákroků, jedna procedura nepřinese trvalý výsledek.

Lokální lipolýza

Během léčby na tváři jsme velmi opatrní pokud jde o zásobu tuku, protože tam je možné vykonat jen lehké zákroky, které neovlivní jeho stav a množství, protože nese podpůrnou funkci. Lipolýzu vykonáváme pouze na zbývající části těla, na místech, kde je více tuku, takže původní kontury těla se v důsledku ošetření mění a formují, např. podbradek, tukové polštářky na ramenou, na břiše, na hýždích, na stehnech, v podkolenní jamce.Tuk je možné rozkládat injekčně, ale na zavedení účinných látek může být vhodný i derma-roller.

Napnutí povislé pokožky

Povislou, nepružnou pokožku po zhubnutí je velmi těžké napnout, např. v oblasti břicha. Ani dostatečným pohybem a tréninkem se to nepodaří, protože roztažená kůže je schopná se stáhnout jen při vystavení vysokým teplotám anebo aplikací vypínacích prostředků.

Ošetření vlasů

Ženy i muži mohou využít řadu ošetření na zabránění anebo zastavení vypadávání vlasů. Při tomto zákroku se do vlasové části hlavy aplikují injekčně anebo derma- rollerem účinné látky, které posilní ještě existující vlasové folikuly. Při včasném zahájení léčby, je to velmi efektivní metoda bez implantace vlasů, doplněná správnou domácí péčí.

Celulitida, strie

Nejčastější problémy, které postihují ženy je celulitida a strie. Naštěstí na oba problémy existuje řešení, takže není potřeba zakrývat problémové oblasti. Mezoterapií- injekcemi anebo derma- rollerem- a správnými účinnými látkami, ale i doplňkovou domácí péčí je možné je téměř úplně odstranit.

Relaxace svalů bez botulotoxínu


V rámci mezoterapie máme k dispozici i účinné látky na uvolnění svalů, které způsobují vrásky na čele, okolo očí, případně jiných částí tváře/těla. Jsou určené pro klienty, kteří odmítají aplikaci botulotoxinu.

Keresés